Fotografické obrazy pro krásu a šmrnc Vašeho interiéru

Jmenuji se Michal Vitásek a fotografováním se živím přes 15 let. Tématem mých fotografií je převážně městská krajina, architektura a klasická krajina. Protože mým druhým velkým životním zaměřením je tvorba webových stránek, vytvořil jsem si za roky fotografické praxe mnoho různých webových galerií. Abych sjednotil nabídku pro zájemce o mé fotografie a fotografické obrazy, spustil jsem zastřešující projekt Fotoobrazy.cz, kde naleznete většinu mých fotografií a můžete si je snadno objednat.

Kdo kupuje mé fotografie?

Typický zájemce o fotografie se skutečně nedá definovat, protože to je záběr napříč celou společností. Fotografie a fotoobrazy si kupují:

  • lidé jakéhokoliv věku, aby si zkrášlili své domovy nebo kanceláře
  • architekti, kteří pro své zákazníky tvoří krásné byty a domy
  • firmy, které chtějí mít pěkné fotografie například ve velké jednačce nebo v recepci
  • hotely jako výzdobu pokojů, chodeb i reprezentativních prostor
  • pracovní kolektivy i běžní lidé jako dárky pro své kolegy, kamarády, rodinu
  • agentury, firmy, freelanceři kupují licence mých fotografií pro své produkty
 

Fotografické obrazy na Vaší stěnuFotografické obrazy na Vaší stěnu
Fotografické obrazy do Vašeho interiéruFotografické obrazy do Vašeho interiéru

 

Vaše stěny jsou prázdné a zoufale touží po fotoobrazu

Za ta léta fotografování jsem nastřádal mnoho a mnoho fotografií, které jsem zatím nezpracoval a leží ladem v poměrně rozsáhlém archívu (někdy jej důvěrně po vzoru pražského fotografa Jiřího Všetečky nazývám arcichlív). Tam fotografie čekají, až si jich někdo všimne, a protože ten někdo mohu být pouze já, jde to velmi pomalu.

Nejen, že fotografie v archívu neubývají, naopak dokonce přibývají. Stále aktivně a často fotografuji a věřím, že ještě mnoho let fotografovat budu. Píši to hlavně proto, abyste jako případní kupci mých fotografií věděli, že další díla budou a bude jich dost. Aktuálně je zde 1359 fotografií. Pokud se nechcete prohrabovat stovkami fotografií, tak se můžete podívat na můj výběr toho nejlepšího, mějte však na paměti, že vkus každého z nás se může diametrálně lišit a můžete tak minout fotografii, která bude pro Váš interiér „ta“ ideální.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení